Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach z Banku Spółdzielczego w Kamieniu na pocztę e-mail, zapisz się do listy mailingowej. Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane do wypełnienia.

zapisz się do newslettera
wypisz się z newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail przez Administratora Danych, którym jest Bank Spółdzielczy w Kamieniu, Kamień 297, 36-053 Kamień, w celu prowadzenia usługi newsletter zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).
Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych z listy dystrybucyjnej usługi newsletter.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej wiadomości zawierającej informację handlową w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).